Regulace infratopení – Termostaty

 

Týdenní programovatelný termostat Euro 91-N/F
Nová varianta oblíbeného termostatu Euro 91-N, navíc za nižší cenu !!! Tento termostat se programuje stejně jako typ Euro 91-N, nemusíte se ničemu novému učit, navíc má proti typu 091 tyto nové vlastnosti:
– větší rozsah měřené teploty: 0-39.5 st.C
– větší rozsah regulace teploty: 5 – 35 st.C
– větší přesnost: +/- 0.5 st.C
– více programů: 8 přednastavených + 8 uživat.  nastavitelných
– vyšší spínanou zátěž: 230V/ 8(3)A
– možnost nastavení zpoždění sepnutí: 10sec, 5minCena: 550,- Kč s DPH

Termostat EURO 105-TS 
Nepotřebujete natahovat žádné dráty mezi měřící jednotkou a topením (regulační jednotkou). Měřící jednotku jednoduše umístíte kdekoli v bytě a regulační jednotku umístíte k přívodu panelu. Přenos mezi těmito jednotkami je bezdrátový.
Programovatelný bezdrátový termostat pro regulaci vytápění nebo klimatizace. Bezdrátové propojení měřící a přijímací jednotky. Týdení časovač s devíti programy (3 programy nastavitelné). Ruční nebo automatické řízení. ECONO režim v případě delší nepřítomnosti uživatele. Režim „7 stupňů“ zabraňující promrznutí. Nastavení rozptylu regulace vytápění. Podsvícení displeje.
– Přijímací/spínací jednotka: 230V /50Hz
– Max. zátěž: 16A – odporová, 8A indukční
– Programy: 6 programů přednastavených, 3 programy uživat. nastavitelnéCena: 1299,- Kč s DPH

Pokojový termostat elektronický prostorový Euro Thermo TH3 
Jednoduchý pokojový termostat, nastavení teploty otočným ovladačem, jeho ovládání zvládne i naprostý laik. Elektronické měření a regulace zajišťuje přesnější udržení nastavené teploty oproti starším typům termostatů s bimetalovým páskem. Vypínačem na termostatu můžete topení vypnout. Navíc je v termostatu integrována tzv. funkce Set-back, kdy na dobu 6 hodin stiskem tlačítka snížíte regulovanou teplotu o 5°C. Nemusíte přenastavovat teplotu ovládacím kolečkem, večer jednoduše stiskem tlačítka přepnete termostat do úsporného režimu (udržuje teplotu o 5°C nižší než je nastavená teplota), po šesti hodinách se automaticky přepne do režimu udržování nastavené teploty. Další den se ve stejnou dobu opět přepne do úsporného režimu, dokud funkci Set-back nezrušíte.
Technické parametry:
Napájení: 220-250VAC /50Hz
Max. zátěž: 7A – odporová, 3A indukční
Regulace teploty 5-30 °C
Set-back: Ano, indikace LED diodami
Rozměr (š x v x h): 91 x 62 x 27mmCena: 390,- Kč s DPH

Zásuvkový termostat HT810 
Zásuvkový termostat automaticky spíná připojený spotřebič dle nastavené teploty. Jednoduchý přenosný termostat, žádná složitá instalace. Vhodný pro spínání infrapanelů, mobilních klimatizací apod. Zobrazení aktuální a nastavené teploty na displeji.
– Napájení: 220-250VAC /50Hz
– Max. zátěž: 16A – odporová, 2A- indukční
– Regulace teploty 5-30 stupňů
– Zálohovací baterie nastavení
– Možnost nastavení ovládání topení nebo klimatizace.Cena: 650,- Kč s DPH

Elektronické programovatelné týdenní spínací hodiny na DIN lištu 
Nechcete přijíždět do vymrzlé chalupy? Chcete automaticky rozsvěcet venkovní osvětlení? Tyto spínací hodiny mohou i ve Vaší nepřítomnosti opakovaně spínat a vypínat například topení, osvětelní apod. Instalace na DIN lištu do rozvodnice zjednoduší propojení ke spotřebiči. Zálohovací baterie programu pro případ výpadku síťového napětí. Provedení vhodné pro spínání jakýchkoli spotřebičů – jak běžných (odporových) zátěží do 3600W (16A/230V) tak i indukčních zátěží do 2000VA (zářivky, stykače, čerpadla, motory). 8 programů pro sepnutí a vypnutí. Nastavený program se může opakovat každý den nebo v určený den v týdnu.
LCD zobrazovací display, automatický nebo manuální režim.Cena: 650,- Kč s DPH

Všechny uvedené ceny jsou včetně 21% DPH.

Nejznámější způsob úspory energie u každého druhu topení je kvalitní regulace. Vysoce kvalitní, pružná a programovatelná regulace umožňuje zohlednit všechny tepelné zisky v místnosti, jako například sluneční záření přes okna, zvýšený počet osob, provoz el. spotřebičů (žehlička, sporák atd.) Tato regulace také zabezpečuje požadavky na snížení teploty např. v noci, nebo v nepřítomnosti osob a požadavky na různé teploty v různých místnostech. Celý systém však musí rychle a s minimální regulační odchylkou reagovat. Tomu vyhovují zdroje tepla s rychlým náběhem na požadovaný výkon, zdroje s dostatečnou rezervou na změny v povrchové teplotě, zdroje umožňující jednoduchou regulaci a zdroje nezávislé na sobě v každé místnosti. Proto doporučujeme umístit pokojový termostat do každé místnost a regulovat tak teploty v místnostech nezávisle na sobě. Tím také dochází ke znatelné úspoře energie.