Popis karbonových infrazářičů Veito

Karbonové infrazářiče Thermowell VEITO jsou novinkou v oblasti infračerveného vytápění. Oproti konkurenčním infrazářičům  jsou  více účinnější a odolnější. Většina modelů je standardně vybavena dálkovým ovládáním a vestavěným digitálním prostorovým termostatem pro optimalizaci topného výkonu. Tyto infrazářiče je možné umístit jak horizontálně, tak i vertikálně.

     

Topná trubice infrazářičů Veito je revoluční novinku – karbonové infračervené vlákno pokryté niklem.
Tím je docíleno výrazně větší tepelné účinnosti a navíc má trubice mnohem vyšší mechanickou a chemickou odolnost. Karbonové infrazářiče Thermowell VEITO, oproti ostatním typům, přemění až 98% energie na teplo. Pracují s velmi nízkými  infračervenými frekvencemi, což umožňuje průnik tepelných vln  hlouběji do lidského  těla a příznivě tak stimulovat látkovou výměnu a ozdravné procesy v těle.

Popis infrazářičů UFO

Elektrické Infračervené zářiče UFO jsou unikátní koncept vytápění, který pracuje s tzv.Slunečním efektem, kdy se ohřívají přímo objekty (stěna, nábytek, lide, atd.) a ne vzduch mezi nimi. Topidla vyzařují okamžité a přímé teplo. Využívají přeměny elektrické energie na teplo s účinností až 92 %. Zbývající energie je využita na světlo. Nedochází tak k žádnému plýtvání a ztrátám např. prouděním vzduchu jako u jiného způsobu vytápění. Infrazářiče UFO obsahují křemíkové topné trubice, pouze modely MCS a MCB používají karbonové topné trubice shodné s infrazářiči Veito.